شنبه 5 مهر 1399   14:22:10
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1399/3/14 چهارشنبه
با ارسال پیامی؛
رئیس دانشگاه پیام نور سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) را تسلیت گفت

.

دکتر محمدرضا زمانی در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:
سی و یکمین سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران و جامعه دانشگاهی، تسلیت عرض می نمایم.
امام خمینی (قدس) نمونه برجسته رهبر اسلامی و «انقلاب»؛ میراث ارزشمند این رهبر فرزانه و شهدای گرانقدری است که در سال های حماسه  و قیام 15 خرداد در راه اعتقاد خود گام نهاده و شجاعانه در جبهه حق علیه باطق ایستادند.
 امروز به برکت انقلاب اسلامی و حرکت عظیم مردم در سال های حماسه به ویژه  قیام 15 خرداد که جنبشی ماندگار، نقطه عطف و سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آور در تاریخ انقلاب اسلامی است، صاحب اقتدار و عزت هستیم و بر همه ماست که به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت حفظ و ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.
امام خمینی (ره) با معرفي دانشگاه به عنوان كارخانه آدم سازي، اصلي ترين شعار انقلاب اسلامي را انسان سازي دانستند و این شعار حاكي از ارزش و جايگاهي است كه دانشگاه دارد و از این رو وظیفه دانشگاهیان در جهت حفظ کیان و ارزش های انقلاب اسلامی نسبت به دیگر اقشار سنگین تر و مهم تر است.
اینجانب به نوبه خود، بار دیگر فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای قیام 15 خرداد را تسلیت عرض می نمایم. امید است دانشگاهیان در سایه خودباوری و پشتکار در جهت اعتلای بیشتر و معرفی و ترویج اندیشه های متعالی آن شخصیت بی همتا و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده اهتمام ورزند و بسترهای رشد و بالندگی کشور را در تمامی مجامع ملی و بین المللی فراهم آورند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر