چهارشنبه 2 مهر 1399   10:44:46
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/9/20 چهارشنبه
توسط عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مرکزشهرکرد؛
عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد به‌عنوان فناور برتراستان انتخاب شد

.

 
  

 درآیین  اختتامیه  بیستمین  جشنواره هفته پژوهش و فناوری ،  که دردانشگاه  شهرکرد برگزار شد ، دکتر امین میرزاخانی نافچی عضو هیأت علمی  رشته مکانیک دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ، به‌عنوان فناوربرتر برگزیده شد. 
به گزارش روابط عمومی :دکتر علیرضا آبرود رئیس دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک هفته پژوهش و قدردانی از فعالیت‌های پژوهشی انجام گرفته بر نقش و اهمیت تحقیق و پژوهش در دانشگاه‌ تأکید کرد و گفت : با کمک ، حمایت و فعالیت همه اعضای هیأت علمی ، در سال های گذشته موفقیت‎های خوبی برای دانشگاه  پیام نور استان به دست آمد که می‎توان در این زمینه کسب عنوان فناور برتر توسط دکتر امین میرزاخانی  عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد اشاره کرد. 
 وی افزود : برای خدمت به جامعه باید افرادی توانمند تربیت کرد که برای تحقق این مهم نباید فقط به آموزش و پژوهش اکتفا نمود، بلکه به بحث کارآفرینی و آموزش تکنیک و فناوری های  نوین هم اهمیت داد تا دانشگاه بتواند به رسالت اصلی خود در جامعه عمل نماید. 
در این آیین از ۵ پژوهشگر برتر دانشگاهی، یک پژوهشگر برتر دانشجویی، ۲ استاد پژوهشگر برتر و یک دانشجوی محقق برتر دانشگاه علوم پزشکی، ۴ فناور برتر مراکز رشد، یک واحد فناور برتر پارک علم و فناوری، ۳ عضو هیات علمی فناور، ۲ کارمند دستگاه اجرایی و ۳ طرح برتر با موضوع رونق تولید در استان تجلیل شد.
گفتنی است 25 آذر به عنوان «روز پژوهش» نام‎گذاری شده است و ویژه برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری امسال با شعار « پژوهش اثربخشی، فناوری ارزش‌آفرین و رونق تولید » از ۱۶تا ۳۰ آذر اجرا می‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر