یکشنبه 30 شهریور 1399   21:18:31
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/9/10 یکشنبه
معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی در جشن دانش آموختگی استان تهران:
دانش آموختگی، آغاز ورود به عرصه خدمت و مسئولیت اجتماعی است

.

جشن باشکوه یک هزار و 330 دانش آموخته دانشگاه پیام نور استان تهران در فضایی بانشاط و پرانرژی در سالن همایش های دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر امین ناجی؛ معاون فرهنگی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور با حضور در جمع دانش آموختگان و تبریک به آنان خاطرنشان کرد: ما به عنوان دانشگاهیان وظیفه اجتماعی نسبت به تک تک هموطنان و هم نوعان خودمان به عهده داریم. این وظیفه ای است که به عنوان یک اندیشمند و به تعبیر مولا علی-علیه السلام-  به عنوان یک عالم بر دوش ما نهاده شده که در خطبه سوم نهج البلاغه بدان اشاره شده است که:" خدا از علما این پیمان را گرفت که بر گرسنگی گرسنگان و ظلمی که بر مظلومان می شود به هیچ وجه تحمل نکنند". این اندیشمندان فارغ از لباس و نوع تخصص، به لحاظ اندیشمندی، مسوولیتی جدی و محکمی را به دوش دارند.
معاون فرهنگی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور در ادامه افزود:جشن فارغ التحصیلی، در واقع جشن ورود به عرصه خدمت و پذیرش مسوولیت اجتماعی است و این مسوولیت اجتماعی که بر دوش من و شماست؛ روشنگری، حقیقت گویی، حقیقت بینی، حقیقت جویی، آرامش گستری و از سوی دیگر توسعه مندی را بر دوش ما به ودیعت نهاده است.

- رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران:
دانش آموختگی 14 هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور استان تهران در سال جاری


رییس دانشگاه پیام نور استان تهران در این مراسم جشن دانش آموختگی را خاطره ای به یاد ماندنی به ویژه برای پدران و مادران خواند و با بیان جایگاه علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: مایه افتخار است که دانش آموختگان دانشگاه پیام نور سهم بیش از 30درصد قبولی تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد را دارند و با رتبه های تک رقمی و دو رقمی، در دانشگاه های مادر ومطرح کشور و هم چنین در آزمون های وکالت و استخدامی و دکتری پذیرفته می شوند.
دکتر بخشی خانیکی؛ رییس دانشگاه پیام نور استان تهران  بیان داشت: در سال ۹۸، تعداد 14 هزار دانشجو از دانشگاه پیام نور استان تهران دانش آموخته شده اند که برای این عزیزان و همه فرزندان نورچشممان که آیندگان این مرزو بوم اند، آرزو می کنیم همانطور که در میادین علمی درخشان بودند، در عرصه های خدمت وحفظ استقلال کشور هم افتخارآفرین باشند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران:
4 ویژگی اخلاقی پیامبر اکرم(ص) را الگوی خود قرار دهیم


حجت الاسلام والمسلمین حسینی؛ مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم  رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران نیز با اشاره به زندگانی پیامبر رحمت-صلوات الله علیه- از ایشان به تعبیر قرآن کریم از الگو و اسوه حسنه یاد کرد و اظهار داشت: برای موفقیت این چهار ویژگی را از پیامبر اکرم (ص) الگوی زندگی خود قرار دهیم : "مهربانی"؛ به گونه ای که هر کس تصور می کرد پیامبر او را از همه بیشتر دوست دارد. "عفو"؛ بدترین دشمنش را به راحتی می بخشید. "توکل به خدا" و "اراده محکم.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور:
بیش از 95 درصد از افراد موفقیت خود را حاصل تلاش می دانند


دکتر صفاری نیا؛ مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور  ضمن تبریک به دانش آموختگان، مضامین آموزه های مولای متقیان علی-علیه السلام - را  در قالب این کلام بیان نمود: تفکر کن، توکل کن؛ سپس آستینها را بالا بزن. آنگاه دستان خداوند را خواهی دید که زودتر از تو دست بکار شده است.
عضو علمی دانشگاه پیام نور و رییس انجمن روان شناسی با ذکر عوامل موفقیت، بازخوردهای افراد در دستیابی به موفقیت را این گونه بیان کرد: بیشتر افراد ۹۵ درصد عامل موفقیت را نتیجه تلاش و توان خودشان می دانند و ۵ درصد، عامل شانس را دخیل می شمرند و شانس یعنی؛ رسیدن شخص به موفقیت هایی که دیگران به سمت آن نمی روند.
گفتنی است، درپایان مراسم، دانش آموختگان سوگند نامه خود را قرائت و علاوه بر عکس های انفرادی یادگاری در عکاسخانه جشن، در قابی دسته جمعی، خاطره این جشن باشکوه را ثبت کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر