یکشنبه 30 شهریور 1399   21:26:03
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/9/6 چهارشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در نشست با فرماندهان بسیج کارکنان دانشگاه :
بسیجیان باید در تمامی شاخص ها نمونه و الگو باشند/ تعالی بخشی سازمانی، انضباط کاری و رضایتمندی از شاخص های اصلی یک بسیجی است

.

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه یک بسیجی باید در تمامی شاخص ها نمونه و الگو باشد، گفت: تشکل بسیج اهداف و ماموریت های خاص خود را دارد که فردی که به عضویت این تشکل درآمد آن اهداف و ماموریت ها را به عنوان وظایف عمومی انجام می دهد اما آنچه مهم است این است که یک بسیجی باید شاخص های لازم را نیز در صنف خود داشته باشد تا بتواند الگو و نمونه دیگران باشد.
دکتر محمدرضا زمانی امروز در نشست با فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی بسیج کارکنان دانشگاه پیام نور که با حضور دکتر نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت علوم در سازمان مرکزی برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج افزود: دانشگاه پیام نور دارای سه تشکل بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارکنان است که در مجموع همگی جزو سازمان بسیج بوده و اهداف و ماموریت های عمومی این سازمان را دنبال می کنند.
وی تصریح کرد: یکی از شاخص های اصلی بسیج ، کار برای رضای خداست و فرهنگ بسیج نیز برمبنای رضایت، ایمان و تقوا بنا نهاده شده است اما آنچه یک بسیج دانشجویی علاوه بر این اصل باید درنظر داشته باشد، این است که در مسائل علمی ، اخلاقی و پژوهشی نیز از سایر دانشجویان عقب نمانده و شاخص باشد و همین امر است که باعث می شود یک دانشجوی بسیجی به عنوان یک الگو به شمار رود.
وی با اشاره به وظایف و ماموریت های بسیج اساتید افزود: استاد بسیجی  نمونه کسی است که از نظر نظم، اخلاق، رفتار، کردار، برخورد با دانشجو و دیگر همکارانش نیز نمونه باشد.
دکتر زمانی رسیدگی به کار ارباب رجوع با حسن اخلاق، همکاری با دیگر همکاران و اساتید و ارائه راهنمایی های درست را نیز مهم ترین وظایف و مسئولیت های بسیج کارکنان دانست و افزود: جایگاه امروز ایران اسلامی همراه با موفقیت های روزافزونش را مدیون رشادت ها، دلیری ها و ایثارگری های بسیجیان ارزشی کشور هستیم که  یا به درجه شهادت نائل شدند و یا در قامت ایثارگران گرانقدر همچنان در راستای حفظ کیان اسلام و کشورگام برداشته و از هیچ گونه فداکاری دریغ نمی کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور ضمن ارج نهادن به مقام بسیجیان 8 سال دفاع مقدس افزود: بسیج در موقعیتی تشکیل شد که هیچ تشکل منظم و مشخصی در کشور وجود نداشت و کشور مورد هجوم بیگانگان بود. این تشکل با رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی شکل گرفت و تا امروز به شکل فراگیر در صنوف مختلف در راستای حفظ ارزش ها و آرمانهای انقلاب اسلامی فعالیت می کند و وظیفه ما این است که ضمن ترویج این فرهنگ، بسیجی وار در جهت اهداف و آرمانهای مقدس و همچنین تحقق تمامی شاخص های لازم برای ارائه الگوی اسلامی قدم برداریم.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر