یکشنبه 6 مهر 1399   21:08:05
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/8/13 دوشنبه
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور:
کانون قرآن و عترت دانشگاه ها باید فعال شود

.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه قرآن یک تبلیغ عملی بوده و عامل وحدت بین مسلمانان است گفت : کانون قرآن و عترت در دانشگاه ها باید فعال شود و بر پیروان قرآن در دانشگاه بیفزاییم .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود نبوی در آئین افتتاحیه مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور در کرمان با بیان اینکه انس با قرآن انسان را نورانی می کند و انس با قران رهآوردهای زیادی دارد اظهار داشت : در روایات زیادی آمده که قرآن تاثیر شگفتی بر اهل خانه دارد.
وی با بیان اینکه اهل بیت(ع) قرآن را با صوت بلند می خواندند چرا که خواندن قرآن با صوت اثر شگرفی بر اهل خانه دارد گفت : وهابیت ما را متهم می کنند که ما قرآن نمی خوانیم در حالی که امروز بسیاری از دانشجویان ما حافظ قرآن بوده و با قرآن مانوس هستند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه قرآن یک تبلیغ عملی بوده و عامل وحدت بین مسلمانان است افزود : قرآن دفع کننده اشرار و شرارت ها از انسان است.
وی با بیان اینکه کسی که مشکلات دارد باید در خانه قرآن را بلند بخواند تا شیطان از اهل خانه فرار کند گفت : انس با قرآن تعظیم شعائر اسلامی است و به نوعی اعلام موجودیت بوده و انسان را زنده نگه می دارد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر