شنبه 29 شهریور 1399   12:35:26
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/7/17 چهارشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در دانشگاه پیام نور سیرجان:
راه اندازی مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در اولویت است

.

رییس دانشگاه پیام نورگفت: راه اندازی مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در دانشگاه های پیام نور از اولویت های امسال این دانشگاه در کشور است.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدرضا زمانی امروز در سفر به سیرجان و در جمع کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان افزود: دانشگاه پیام نور استان کرمان در راه اندازی مراکز رشد پیشرو بوده و پتانسیل ها و توانمندی های لازم برای اجرایی شدن این اولویت این دانشگاه را داراست؛ امروز هم یکی از این مراکز رشد دانشگاه پیام نور در کرمان به بهره برداری می رسد.
وی اظهار کرد: هدف سفر به استان کرمان و شهرستان سیرجان بررسی مشکلات و توانمدی های این استان و شهرستان است؛ دانشگاه پیام نور سیرجان از مراکز خوب دانشگاه است که امکانات خوبی دارد و سعی می کنیم با رفع موانع، موجبات پیشرفت آن بیش از پیش فراهم شود.
وی در رابطه با ساختمان اصلی نیمه کاره واقع در پردیس دانشگاه پیام نور سیرجان، ادامه داد: در این سفر برخی مشکلات و موانع دانشگاه سیرجان مورد بررسی قرار گرفت که در بازگشت به تهران پیرامون آن تصمیم گیری خواهد شد . ساختمان نیمه کاره سیرجان نیز از این جمله است که در هیات رییسه دانشگاه پیام نور کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد تا با بهترین کاربری به بهره برداری برسد.
گفتنی است قرار است در هشتمین سفر استانی هیأت رئیسه دانشگاه پیام نور از 20 مرکز و واحد این دانشگاه در استان کرمان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها بررسی و برای رفع موانع تصمیم گیری شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر