چهارشنبه 2 مهر 1399   12:47:01
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/5/23 چهارشنبه
درجریان سفرهیات رئیسه دانشگاه پیام نوربه استان اصفهان
رئیس دانشگاه پیام نور بااستانداراصفهان دیدارکرد

.به گزارش روابط عمومی ،دکترعباس رضایی در دیدار با دکترمحمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور اظهار داشت: برای جذب دانشجو، رقابتهای درستی وجود ندارد و دانشجویان بر اساس نیازهای جامعه، ظرفیت های منطقه و استعدادها جذب نمی شوند که بی توجهی به این موضوع در آینده آمار بیکاران فارغ التحصیلان دانشگاهی را افزایش می دهد. 
استاندار اصفهان نوآوری در دانشگاهها را از نیازهای آموزش عالی بیان کرد و گفت: برنامه های آموزشی دانشگاهها باید به گونه ای تنظیم شود که به مهارت آموزی دانشجویان کمک کند تا دانشجو پس از ورود به بازار کار با مشکلی مواجه نشود. 
وی افزود: جذب دانشجویان در مراکز آموزش عالی کشور نیازمند ساماندهی است بنابراین دانشگاهها باید بر اساس نیازهای جامعه، نظام آموزشی خود را اصلاح کنند. 


همچنین رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه مهارت افزایی در دانشگاهها مورد تاکید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، گفت: در این راستا دانشگاه پیام نور برنامه هایی را تدارک دیده است. 
محمدرضا زمانی گفت: دانشگاه پیام نور با کانون کارفرمایان ایران قراردادی منعقد کرده است تا دانشجویان بر اساس تخصص تحصیلی خود دوره های کارآموزی را زیر نظر کانون کارفرمایان ایران قرا بگیرند . 
وی خاطرنشان کرد: برای فارغ التحصیلان نیز با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تفاهم نامه ای را منعقد کردیم که براساس آن تخصصی که دانشجویان برای اشتغال زایی در زمینه خاص نیاز دارند ،تعیین و آموزش های لازم توسط دانشگاه پیام نور به این دانشجویان ارائه می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر