جمعه 27 دي 1398   23:46:33
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1398/5/22 سه‌شنبه
دکتر زمانی در حاشیه سفر هیات رئیسه به اصفهان در بازدید از واحد گز:
آغاز برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی به صورت پایلوت در 7 استان

.

رئیس دانشگاه پیام نور از آغاز برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی به صورت پایلوت در 7 استان کشور خبر داد و گفت: در این طرح که طی تفاهم نامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در 7 استان اجرایی می شود، درصدد هستیم علاوه بر دوره های آموزش کوتاه مدت، دوره های مجازی  مورد نیاز در هر منطقه را ایجاد کرده و به این ترتیب زمینه های توسعه روستاها وایجاد اشتغال  را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدرضا زمانی در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور واحد گز افزود: همچنین قرار است استانداران و فرمانداران در سراسر کشور، پتانسیل اشتغال زایی در رشته های مختلف را ارزیابی کرده و جذب رشته های مورد نیاز را به دانشگاه پیام نور آن منطقه اعلام کنند.

وی با اشاره به دوره های آموزش کوتاه مدت مورد نیاز در هر منطقه ، افزود: دانشگاه پیام نور با برگزاری این دوره ها، گواهی دوره آموزشی را به شرکت کنندگان اعطا می کند و با استفاده از این گواهی شرکت کنندگان می توانند برای ایجاد اشتغال از نهاد مربوط وام دریافت کنند.

دکتر زمانی با تاکید بر اینکه کارهای آموزشی دوره بر عهده دانشگاه پیام نور است خاطرنشان کرد: این طرح در این ۷ استان بررسی می‌شود تا اگر اشکالی در مسیر این طرح هست بررسی و مرتفع شود وامیداست در آبان ماه اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه اولویت بندی طرح و رشته‌ها بر عهده  مسئولین اجرائی  است تصریح کرد: این طرح کل جامعه دانشجویی را دربر می گیرد و در نظر داریم با اجرای آن برای کل  دانش آموختگان  اشتغال زایی کنیم.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ