جمعه 1 شهريور 1398   03:21:13
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/11/21 يكشنبه
به مناسبت ایام دهه فجر وچهل سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی؛
مراسم گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم دکتر کامران جباری رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی گفت: در این 40 سال گذشته با توجه به موانع و دشمنی های استکبار پیشرفت های زیادی در حوزه های علمی فرهنگی سیاسی و اقتصادی در کشور صورت گرفته است.
دکتر جباری اظهار داشت: نظام مقدس جمهری اسلامی در این 40 سال  با الگو گیری از شیوه نظام سیاسی و حکومتی ائمه اطهار علیه السلام و همراهمی و مقاومت مردم و خون شهیدان توانسته است از گردنه های پر پیج و خم و دشمنی استکبار جهانی سربلند عبور نماید.
رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی ادامه افزود:نقشه راه پیشرفت تکیه بر توانایی ها و استعدادهای درونی کشور می باشد.
وی همچنین افزود: در نسل های جدید استعدادهای ناب با توان تفکر علمی بیشتری در حال شکل گرفتن است که با تکیه بر همین جوانان می توان کشتی انقلاب را با قدرت بیشتر رو به جلو هدایت نماییم.
جباری اظهار داشت: دانشگاها وظیفه دارند بستر را برای رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان را فراهم نماید.
وی پیشرفتهای صورت گرفته دانشگاه پیام نور را در حوزه های علمی پژوهشی را بیانگر این مطلب دانست که دانشگاه در مسیری که در 30 امین سال تاسیس خود زیر نظر نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته است موفق بوده است.
رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی در پایان اظهار داشت:دانشگاه پیام نور استان با 18 مرکز و واحد و 26 هزار نفر دانشجو در 699 رشته محل در مقطع کارشناسی و 69 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشدمشغول به ارائه خدمات است.
وی در ادامه گفت: مسئولیت آموزش این دانشجویان بر عهده 165 عضو علمی و 356 نفر از کارکنان خدوم دانشگاه است.
وی همچنین از چاپ 1500 عدد مقاله در طول 10 سال توسط اعضای علمی دانشگاه در مجلات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی  و تالیف 120 جلد عنوان کتاب و ارائه 2 هزار عنوان مقله در همایش های مختلف خبر داد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ