يكشنبه 30 تير 1398   09:23:21
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1397/10/18 سه‌شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در بازدید از حوزه اداری:
لزوم بهره گیری از خدمات الکترونیک در فرایندهای اداری

.

رئیس دانشگاه پیام نور در بازدید از بخش های مختلف حوزه اداری دانشگاه ضمن تاکید بر لزوم بهره گیری از خدمات الکترونیک در تمامی زمینه ها گفت: استفاده از فناوری های نوین الکترونیک موجب اثربخشی بیشتر در فرایند ها و افزایش میزان دقت و تسهیل امور همکاران خواهد شد و دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه با گستردگی و پراکنش جغرافیایی بالا و همچنین پیشرو در زمینه ارائه خدمات الکترونیک، باید در تمامی بخش ها نیز این زیرساخت را پیاده سازی کند.
به گزارش رواط عمومی، دکتر زمانی در این بازدید، انضباط و شفافیت امور را ضروری دانست و گفت: با ایجاد وحدت رویه، قانونگرایی و انجام اقدامات هماهنگ، میزان رضایتمندی از دانشگاه نیز افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به بازنشستگی بیش از 170 کارمند تا پایان سال جاری در دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور از سال 94 تاکنون با برنامه ریزی دقیق و منسجم به وضعیت بازنشستگی کارمندان رسیدگی می کند .
گفتنی است ، دکتر زمانی در بازدید از بخش های مختلف حوزه اداری دانشگاه همراه با دکتر علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی و حاج محمدعلی مدیرکل امور اداری ضمن حضور در اتاق کارشناسان حوزه اداری زیرمجموعه معاونت اداری، مالی و عمرانی از نزدیک با همکاران دیدار و گفتگو کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ