چهارشنبه 30 خرداد 1397   18:04:04
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/1/27 يكشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان خبرداد:
همکاری دانشگاه پیام نور وشهرداری اصفهان برای تحقق اقتصادمقاومتی

.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی، از آمادگی دانشگاه پیام نور برای همکاری شهرداری جهت تحقق این مهم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهدی یوسفی با حضور در اولین جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرداری اصفهان، دانشگاه پیام نور استان را یکی از ظرفیت های مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: این دانشگاه با وسعت عمل خود و اتکا به علوم، زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه این دانشگاه از هیئت علمی خوبی برخوردار است گفت: دانشجویان این دانشگاه بوسیله اساتید مجرب این مرکز می توانند بسیاری از فرامین اقتصاد مقاومتی را به مرحله ظهور برسانند.

یوسفی با اشاره به اینکه از سال گذشته یکی از اساتید این مرکز رابط بین دانشگاه و شهرداری شده است گفت: در ارتباط های صورت گرفته بین شهرداری و دانشگاه پیام نور مباحث خوبی مطرح شد که مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی را تا حدی هموار کرد.

وی اذعان کرد: امروزه اقتصاد مقاومتی یکی از مهم ترین برنامه های کشور است که باید اجرایی شود و در این راه همکاریهای لازم را با شهرداری اصفهان انجام می دهیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در ادامه صحبت های خود با اشاره به اینکه یکی از کمبود هایی که در حوزه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی وجود دارد، نبود نشریات در این حوزه است ،گفت: این مسئله یکی از دغدغه های اساتید دانشگاهی هم هست و با همکاری شهرداری اصفهان امیدواریم نشریات خوبی در این زمینه تهیه شود.

یوسفی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اساتید دانشگاه عدم دسترسی به اطلاعات شهری به منظور تحقیقات در راستای اقتصاد شهری است گفت: این مسئله با تشکیل یک جلسه و گردآوری اطلاعات برطرف می شود؛ البته شهرداری آمادگی خود را برای ارائه اطلاعات اعلام کرده است.

وی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی دانشگاهی را یکی از تاکیدات دبیر قرارگاه اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: کرسی های آزاد اندیشی زیادی در دانشگاه برگزار می شود اما از این پس کرسی هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی را در دانشگاه ها دائر می کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان همچنین به برگزاری اتاق های فکر برای تحقق این مهم تاکید کرد و گفت: تا کنون جلساتی از این اتاق های فکر تشکیل شده است اما باید با توجه به اهمیت موضوع این جلسات بیشتر شوند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما