جمعه 30 فروردين 1398   03:40:19
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/6/21 چهارشنبه
رئیس کمیسیون اصل90 مجلس شورای اسلامی :
فلسفه وجودی دانشگاه ها تقویت کیفیت افزائی در حوزه علم و پژوهش است.

.

داود محمدی رئیس کمیسیون اصل90 و نماینده مردم شریف استان قزوین در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه پیام نور استان قزوین بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم شریف قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه 20 شهریور ماه با حضور در جمع روسا ، معاونین و مدیران استانی دانشگاه پیام نور استان قزوین از بخش ها و حوزه های مختلف این دانشگاه بازدید بعمل آورد.
وی ضمن تاکید برتقویت کیفیت افزایی در حوزه علم و پژوهش به عنوان فلسفه ی وجودی دانشگاه ها گفت دانشگاه پیام نور باید ضمن معرفی خود در جامعه از سطح کیفی قابل قبولی برخوردار باشد و در بین دانشگاه های دیگر کارنامه درخشانی از خود ارائه نماید.
رئیس کمیسیون اصل 90 ادامه داد: ما هر پیشرفتی را مدیون علم و پژوهش هستیم و باید در مسیر توسعه علمی اهتمام داشته باشیم و در مسیر تحقق چشم انداز توسعه استاندارد های آموزشی جهانی ،گام برداریم.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رتبه های برتر ایران در حوزه های علمی نشان دهنده ی ظرفیت بالای علمی کشور است تصریح کرد: دانشگاه ها باید استعدادها و انسانهای خلاق را شناسائی نموده و در جهت تربیت و نیرو سازی حرکت نمایند.
این مقام مسئول ،مدرک گرائی را سمّ مناسبات علمی کشور معرفی کرد و افزود ،استان قزوین در حوزه های صنعتی و کشاورزی قطب ممتاز کشور است و بنده آمادگی خود را جهت ارتباط دانشگاه و صنعت در راستای تبدیل علم تولیدی به ثروت اعلام می دارم.
دکتر محمدی در بخش پایانی صحبت های خود در جمع روسا و مدیران دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: دانشگاه پیام نور باید خود را در مجامع استانی و ملی معرفی نموده و با آینده نگری و آینده پژوهی در مسیر تحصیلات تکمیلی حرکت کند و به تولید فکر ، اهتمام ویژه بورزد.
وی پس از این جلسه مشترک با روسا و مدیران دانشگاه پیام نور از حوزه های آموزشی،پژوهشی،کتابخانه،آزمایشگاه ها و سایت های اداری و آموزشی بازدید کرد.
در ابتدای این دیدار، رسولی شربیانی سرپرست دانشگاه پیام نور استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از حضور ایشان در دانشگاه پیام نور و اهتمام ویژه به این دانشگاه ، به ارائه گزارش مختصری از فعالیتهای صورت گرفته در حوزه های مختلف آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی ، اداری و عمرانی در طی 6 ماهه اول سال97پرداخت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ