يكشنبه 3 تير 1397   01:46:17
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/1/29 سه شنبه
دکتر مرادی در مصاحبه با اصحاب رسانه:
تاکید رئیس دانشگاه پیام نور کردستان برضرورت تبدیل شعار سال به گفتمان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور :اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان، با تاکید بر اینکه شعار سال نباید در حد شعار باقی بماند اظهار داشت: کشور ایران دارای ظرفیت های خوب آب وهوایی، منابع طبیعی غنی و سرمایه های انسانی است و مسئولان باید از این ظرفیت ها برای تحقق شعار سال عزم خود را دوچندان کنند.

اسکندر مرادی، سخنان گهربار رهبر انقلاب اسلامی در خصوص شعار سال 96 را یادآور شد و گفت: کشور ما باید با تکیه بر علم  و دانش روی پای خود بایستد و زمینه ی هرچه بیشتر رشد معنوی واقتصادی در آن فراهم شود.

وی با اشاره به آسیب های اقتصادی از جمله پدیده ی قاچاق افزود: نباید افزون خواهی ها، کم کاری ها، سیاست بازی ها و باند بازی ها مانع رشد و شکوفایی کشور شود.

این عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور کردستان، اظهار کرد: با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی در بحث اشتغال و تولید مقام معظم رهبری شعار سال 96 را اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید مطرح کردند تا در این زمینه اقدامات راهبردی و عملی‌تری انجام شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان با اشاره به شعار سال ۹۶ به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» به عنوان راهبردی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی، نکته‌سنجی مقام معظم رهبری را برخاسته از آینده‌نگری و تدبیری هوشمندانه دانست.

وی چرخه تولید و اشتغال را کلید مشکلات اقتصادی کشور در شرایط کنونی توصیف و فعالیت‌های دولت تدبیر و امید را در رفع مشکلات و عبور از موانع توسعه کشور قابل قبول ارزیابی کرد.

مرادی شاخص‌های آماری و واقعی را مؤید عملکرد مثبت دولت دانست و رونق اقتصادی استان را نیز در گروی بهبود شرایط کلان کشور عنوان کرد.

وی تصریح کرد: آماده‌سازی زیرساخت‌ها از جمله راه و توجه به امر جذب سرمایه‌گذاری‌­ها، کشاورزی و صنایع و معادن از بخش های مهم در استان کردستان به شمار می‌رود که می‌تواند در رونق تولید و توسعه اشتغال در این منطقه موثر باشد.

مرادی با بیان اینکه شیطنت‌ها و بداخلاقی‌ها، سمی مهلک برای وحدت و همکاری مسئولان است، گفت: رسیدن به اعتدال و همدلی و وفاق ملی، هدف اصلی جریان‌های اصلاح‌طلب و اصولگرایی است که در چارچوب اخلاق و منطق فعالیت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه معضلات و تنش‌های سیاسی نتیجه افراط و تفریط و منفعت‌طلبی‌های مغرضانه است، گفت: انتخابات پیش‌رو، محکی مجدد برای حضور مردم و استفاده از سازوکار «انتخاب و رأی» برای تعیین سرنوشت کشور است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما