چهارشنبه 1 خرداد 1398   23:56:21
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/5/17 چهارشنبه
نشست رسمی اعضای دبیرخانه منطقه 9؛
اولین نشست رسمی اعضای دبیرخانه منطقه 9 دانشگاه پیام نور کشور برگزار شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست که با حضور دکتر نژادعلی رییس دبیرخانه منطقه 9 و سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی، دکتر مسعودی فر رئیس دانشگاه پیام نور خراسان شمالی، دکتر ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی و دکتر یوردخانی رئیس دانشگاه پیام نور سمنان برگزار شد، اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث منطقه پرداختند.

دکتر عزیزاله نژاد علی در حاشیه این نشست افزود: این نشست اولین جلسه رسمی برگزار شده دبیرخانه منطقه 9 پیام نور کشور بود گرچه که در ایام تعطیلات، نشست های غیر رسمی و بازدید های حضوری از یکی از استان ها صورت گرفته بود. سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی افزود: با همفکری اعضا پیشنهادات در حوزه های مختلف علمی، آموزشی و اداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و جهت تصمیم گیری نهایی به سازمان مرکزی و اعضای محترم هیات رئیسه ارسال خواهد شد.

رئیس دبیرخانه منطقه 9 پیام نور کشور افزود: از مهمترین مباحث مورد مذاکره، بحث تفویض اختیار حداکثری در راستای اهداف منطقه ای شدن  به استانها و مراکز و واحدها می باشد که پیشنهاداتی از جمله دسترسی مراکز و واحدها به گزارش 581 در رفع مشکلات دانشجویان ، استرداد شهریه به منطقه و مراکز ،ردیف بودجه مشخص جهت تشویق پرسنل در راستای افزایش درآمد زایی غیر شهریه ای تنظیم شده است که امیدواریم با تایید سازمان مرکزی هرچه زودتر اجرایی گردد.

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ