يكشنبه 31 تير 1397   17:02:40
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/2/2 شنبه
دکتر کریمی خبر داد:
نخستین جشنواره ملی ایده و طرح های فناورانه دانشگاه پیام نور برگزار می شود

.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از برگزاری نخستین جشنواره ملی ایده و طرح های فناورانه دانشگاه پیام نور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد علی کریمی گفت: نخستین جشنواره ملی ایده و طرح های فناورانه دانشگاه پیام نور با حضور 40 صاحب ایده برتر و مهمانانی از معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت صنعت و معدن و تجارت، ستاد توسعه فناوری نانو و سرمایه گذاران و حامیان این جشنواره در تاریخ 10 و 11 اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی دانشجویی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.
دکتر کریمی ادامه داد: تا کنون بالغ بر 1500 ایده متشکل از ایده اساتید ،دانشجویان و کارکنان از دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها در حوزه های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات، کشاورزی و منابع طبیعی، معماری و هنر و میان رشته ای در سامانه این جشنواره ثبت شده است.
وی تصریح کرد: ایده های دریافت شده در دو مرحله داوری اولیه شدند (26 فروردین و 2 اردیبهشت ماه) که 40 ایده برتر برای رقابت به روز اول جشنواره معرفی خواهند شد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور افزود: روز اول جشنواره 40 ایده برتر هر کدام بین 5 تا 7 دقیقه داوری و در پایان روز اول از بین این 40 ایده ، 10 ایده برتر به روز دوم جشنواره جهت تقدیر و اهدا جوایز معرفی خواهند شد.
کریمی خاطر نشان کرد: در پایان روز اول (10 اردیبهشت ماه) دو کارگاه آموزشی تخصصی (با ارائه گواهی حضور) برگزار خواهد شد. روز دوم از ساعت 8 تا 11 برنامه بازدید از نمایشگاه فن بازار را داریم و سپس از ساعت 11 تا 13 مراسم اختتامیه و اهدای جوایز نخستین جشنواره ملی ایده و طرح های فناورانه را برگزار خواهیم کرد.
دکتر کریمی در پایان گفت: استقبال بسیار خوب ایده پردازان و مبتکرین در ثبت و ارسال ایده، نشان از رشد چشمگیر این جشنواره ملی و نشان از توانمندی دانشگاه پیام نور در حوزه فناوری دارد. و جشنواره ایده و طرح های فناورانه دانشگاه پیام نور به نوعی مهمترین جشنواره ایده دانشگاهی بعد از جشنواره ایده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما