چهارشنبه 30 خرداد 1397   18:03:22
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/1/29 سه شنبه
دکتر دوگانی معاون حقوقی مجلس:
دانشگاه پیام نور همواره در زمینه کار آفرینی و اشتغال در بین دانشگاه های کشور نقش بسزایی را ایفا کرده است.

.

  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر دوگانی معاون حقوقی، مجلس و امور استان های دانشگاه پیام نور کشوردر سالن اجتماعات مرکز شهرکرد گفت : 

 امروزه در دنیا، علم، فناوری و تکنولوژی در زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی حرف اول را می زند. ایشان درادامه تصریح کرد: اگر کشوری اقتدار علمی داشته باشد در حقیقت اقتدار سایر امور را خواهد داشت و در این زمینه نهاد آموزش عالی کشور و دانشگاه ها، نقش بسزایی را ایفا کرده اند.

 وی در ادامه با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری با نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال افزود : دانشگاه پیام نور یک دانشگاه سازنده است و همواره در زمینه کار آفرینی و اشتغال در بین دانشگاه های کشور نقش بسزایی را ایفا کرده است.

   در ادامه این جلسه  دکتر  نوریان نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی به اهمیت و نقش دانشگاه پیام نور در کشور اشاره نمودوگفت: دانشگاه پیام نور همواره در زمینه های آموزشی،علمی و فرهنگی در توسعه آموزش عالی نقش بسزایی را ایفا کرده است. وی با اشاره به اینکه مراکز علمی باید به سمت کیفی سازی حرکت کنند خواستار ارتقاء رشته های دانشگاهی، نیروی کاری و همچنین ارتقا ء وضعیت نیرو های علمی در دانشگاه پیام نور شد.

.

گفتنی است دراین جلسه  از زحمات دکتر قجری با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد وحکم سرپرستی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال وبختیاری به دکتر آبرود اهداء گردید.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما