جمعه 30 فروردين 1398   03:33:03
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/6/22 پنجشنبه
دکتر زمانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه؛
تمام تلاش ما در راستای تحصیل بدون دغدغه دانشجویان است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی رییس دانشگاه به همراه اعضای هیات رییسه و مدیران ستادی استان کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کردند.

در این دیدار دکتر زمانی ضمن اشاره به فعالیتها و تلاشهای دانشگاه برای ارایه خدمات گسترده به دانشجویان گفت: با توجه به سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور ، ما شرایط تحصیل برای همه اقشار جامعه را فرآهم نموده ایم به گونه ایکه ایشان بدون دغدغه خاطر بتوانند در نظام آموزشی ترکیبی این دانشگاه تحصیل نمایند.

وی در ادامه در خصوص کیفیت آموزش در دانشگاه پیام نور گفت:

این دانشگاه منبع محور بوده و دانشجویان می بایست تمام محتوای کتب درسی را به طور کامل مطالعه‌ نمایند تا بتوانند در آزمون های پایانی موفق شوند و دلیل اثبات آن ، قبولی اکثریت فارغ التحصیلان این دانشگاه در مقاطع بالاتر می باشد.

رییس دانشگاه پیام نور در ادامه گفت : ما امسال برای اینکه در این شرایط اقتصادی دانشجویان با آرامش و بدون دغدغه مالی بتوانند تحصیل کنند با بانک انصار تفاهم نامه همکاری امضاء کرده ایم و بر اساس آن دانشجویان تمام شهریه خود را وام با کارمزد 1/4 درصدی دریافت می کنند که نرخ آن از قرض الحسنه هم پایین تر است و دانشجو فقط اقساط بانک را پرداخت می کند.

ایشان در ادامه در خصوص مناطق زلزله زده نیز گفت : با توجه به زلزله اخیر کرمانشاه شهریه مناطق زلزله زده در این استان در ترم گذشته بخشوده شد تا کمکی به این عزیزان باشد.

آیت الله علما نیز در این دیدار از زحمات دانشگاه تقدیر کرد و گفت: در دنیا علم ابزار حکمرانی است و هر کشوری که بتواند در این زمینه فنی تر باشد مسلما پیشرو خواهد بود.

وی در ادامه گفت :ما جوانان شایسته ای داریم و باید زمینه ظهور استعدادهای ایشان را فرآهم کنیم تا در همه زمینه ها موفق عمل کنیم.

در ادامه نیز دکتر ناجی معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه گزارشی در خصوص مسابقات قرآن و عترت که در مهرماه در استان کرمانشاه برگزار می شود ارائه نمود. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ