يكشنبه 3 تير 1397   01:43:38
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/29 سه شنبه
دکتر آبرود در نشست صمیمی با اعضای هیات علمی :
اصلی ترین وظیفه مدیریت نیرو پروری میباشد

.

نشست صمیمی دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه به همراه ، رئیس ، معاون آموزشی ، مدیران گروه های آموزشی و اعضای هیات علمی در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ، دکتر آبرود سرپرست دانشگاه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گفت : بخش عمده این شعار به دانشگاهیان و اهل قلم مربوط میشود ، چرا که جایگاه و رسالت اعضاء هیات علمی و اساتید ، تربیت دینی و تقویت باور های ملی  دانشجویان می باشد.
دکتر آبرود ضمن اشاره به نقش اعضاء هیات علمی و نقش علم و پژوهش در حل مشکلات تصریع کرد : اصلی ترین وظیفه مدیریت نیرو پروری می باشد ، وی نیروی انسانی را ارزشمند ترین سرمایه معرفی کرد و بیان داشت که : نیروی انسانی میتواند همه ی تحولات را در زمینه های مختلف با خود به همراه بیاورد .ایشان بهترین مدیریت را ، مدیریت مبنای هدف  دانست واظهار داشت : کارها زمانی با موفقیت شکل میگیرد که به صورت مشارکتی و با دخالت کلیه کارکنان در هدف گذاری سازمانی  شکل  بگیرد. دکتر آبرود نقش دانشگاه را در حوزه کار آفرینی مهم دانست و افزود : بخش تولید ، شرکت های دانش بنیان ، راه اندازی مراکز رشد در دانشگاه به تلاش اعضاء علمی وابسته است که این خود زمینه ساز موفقیت و کار آفرینی در جامعه می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما