يكشنبه 3 تير 1397   01:52:56
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/29 سه شنبه
اسکندر مرادی خبر داد:
165 دانشجو از تمام مراکز استان در کارگاه آموزشی نشریا ت دانشجویی شرکت کردند

.

اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان از برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی، نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور استان خبر داد و گفت: تعداد 165 نفر دانشجو از تمام مراکز استان در این کارگاه آموزشی یک روزه شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کردستان، اسکندر مرادی در کارگاه آموزشی نشریات دانشگاهی گفت : هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی یک روزه، توانمند سازی دانشجویان استان در حوزه مطبوعات، چاپ نشریات و در راستای فعالیت های فرهنگی دانشجویی دانشگاه است.

وی به  34 نشریه  مجوزدار دانشجویان دانشگاه پیام نوراستان کردستان اشاره کرد و افزود: در نیمسال دوم سال 95 تعداد 4 نشریه و سال 94 تعداد 11 نشریه در سطح استان با تفکیک مراکز واحدهای آموزشی منتشر شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان از حضور 195نفر دانشجو از تمامی مراکز دانشگاهی استان کردستان در این کارگاه آموزشی خبر داد و عنوان کرد: در پایان این آموزش یک روزه به دانشجویان شرکت کننده در این کارگاه، گواهی دوره اعطاء می گردد.

مرادی با اذعان به حضور چشمگیر دانشجویان دانشگاه پیام نور کردستان در حوضه کار مطبوعاتی و رسانه ای در استان و حتی خارج از استان، تصریح کرد: هدف از برگزاری این کارگاه های آموزشی صرفا اخذ مدرک و صدور گواهی نیست، بلکه رسالت اصلی ما آماده سازی دانشجویان در رویارویی با شرایط متفاوت جامعه و زندگی اجتماعی و فردی است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما