چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397   01:26:52
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/30 چهارشنبه
سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل:
بالاترین ابزار برای معرفی شخصیت و منش دانشگاهی گفتمان منطقی است

.

در اولین جلسه شورای نظارت و ارزیابی استانی که روز سه شنبه در دانشگاه پیام نور استان اردبیل برگزار گردید، دکتر روحی شناسایی و حل مشکلات احتمالی را قبل از ریشه دار شدن آسیب¬ها ضروری خواند و اهتمام بر این موضوع را از اعضاء شورای نظارت و ارزیابی خواستار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر افسر روحی سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل، دو حوزه حراست و نظارت و ارزیابی را از ارکان و بازوان پاسداشت ارزشها در دانشگاه عنوان کرد و بر ارتباط همسو و موثر این دو بخش تاکید داشت.
رئیس شورای نظارت و ارزیابی استان اقدامات صورت گرفته در حوزه زیبا سازی و فضاسازی مناسب در دانشگاه¬های پیام نور مرکز اردبیل، خلخال، گرمی، مشگین شهر و واحد پارس آباد را از مصادیق تکریم دانشجویان دانست و گفت: لزوم پاسخگویی به مطالبات به حق دانشجویان جزء رسالت های مسئولین دانشگاه است و باید شیوه تدریس اساتید، نحوه برخورد همکاران با دانشجویان و امورات مشابه توسط دانشجویان به مسئولان دانشگاه، جهت ارزیابی عملکرد آنها منعکس گردد.
دکتر روحی ادامه داد: صمیمیت و ارتباط دوستی همکاران همیشه مورد انتظار ما است و این ارتباط باید در بهبود ارائه کیفیت خدمات به دانشجویان دیده شود.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان، به انتخابات آتی اشاره کرده و بیان داشت: انتخابات شوراها و ریاست جمهوری هر کدام نقش و اهمیت قابل توجهی در سرنوشت ما و آیندگان ما دارد و بر ترغیب جامعه بخصوص دانشجویان جهت مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد.
وی همچنین همکاری و هماهنگی دانشگاه پیام نور با استانداری و فرمانداری ها را در سطح شهرستان ها جهت برگزاری هر چه مطلوبتر انتخابات خواستار شد.
در ادامه دکتر علائی مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورا در سال گذشته آیین نامه انتخابات آتی اعضاء شورای نظارت و ارزیابی را تبیین نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما