يكشنبه 3 تير 1397   01:50:08
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/23 چهارشنبه
برگزاری مراسم اربعین شهدای گمنام دانشگاه پیام نورمرکز کرمان
مراسم اربعین شهدای گمنام دانشگاه پیام نورمرکز کرمان با حضور جمع کثیری از مسئولین ،دانشجویان و اساتید در جوار قبور این شهدا برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این مراسم دکتر محمود فرهادیان رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان اظهار داشت: از سالهای پیش مسئو لین پیام نورکرمان درخواست میزبانی شهدای گمنام را داشتند که این افتخار در سال گذشته نصیب این دانشگاه شد.
وی با اشاره به تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نورمرکز کرمان گفت:تدفین شهدا در این دانشگاه ،نقطه عطفی برای دانشگاه پیام نور است و در خاطرات دانشگاه برای همیشه باقی خواهد ماند.
دکتر فرهادیان افزود: شهدا از جنس نور هستند و با حضورشان دانشگاه پیام نور را نورافشانی کردند.
دکتر فرهادیان تصریح کرد: تمام موفقیت ها و عزت ملت ایران از شهدا است و شهدا با رفتن خود درس پایداری و عزت به ما آموختند.
وی، شهدا را سند افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: آسایش، امنیت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران عزیز است.
همچنین در این مراسن حجت السلام فخرالدین مهدوی گفت : شهدا بوستان عشق و معرفت بودند و با دل بریدن از تعلقات دنیوی و ترک محرمات توانسته اند،از گزینش الهی سر بلند بیرون آیند و قله های علم و معرفت را یکی پس از دیگری فتح نمایند و به اهداف والای خود برسند.
استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر اینکه خاطرات شهدا باید بیان افزود:نشاط و عشق و شور رزمندگان در روزهای دفاع مقدس زیر آتش شدید دشمن، رمز ایستادگی و پیروزی این عزیزان بود.
این مراسم با حضور خانم دکتر معین الدینی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه همراه با مدیحه سرایی، و بیان خاطره توسط یکی از رزمندگان داع مقدس برگزار شد.
گفتنی است: پیکر پاک 2 تن از شهدای گمنام دوران 8 سال دفاع مقدس، 11 اسفند ماه سال 1395 در آستانه سالروز شهادت ام ابیها حضرت فاطمه (س) با حضور پرشور مردم شهید پرور کرمان و اساتید و دانشجویان تشییع ودر دانشگاه پیام نورمرکز کرمان آرام گرفتند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما