يكشنبه 3 تير 1397   01:45:46
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/29 سه شنبه
چند خبر از دانشگاه پیام نور استان فارس
شرکت کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز استهبان در روز آراستگی/ توزیع بسته های مواد غذایی و بهداشتی در شهرک های کم برخوردار

.

غلام رضا فولادی مسئول امور جاری مرکز داراب در نشست هم اندیشی نخبگان علمی و اقتصادی :
با ایجاد روحیه ی نشاط و امیدواری جوانان را حمایت کنیم و دریابیم
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، به همت امور فرهنگی مرکز نشست هم اندیشی نخبگان علمی و اقتصادی با حضور جمعی از اساتید ، مسئولان ادارات و نهادهاو خیرین شهرستان در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد. در این نشست نخست فولادی مسئول امور جاری مرکز ضمن تبریک سال نو اظهار داشت : جوانان مفیدترین و فعال ترین قشر جامعه هستند که زمام فردای جامعه را در دست می گیرند و بنابراین باید روی این قشر بزرگ سرمایه گذاری کنیم و با ایجاد روحیه ی نشاط و امیدواری آنان را دریابیم . وی اضافه کرد : دانشگاه پیام نور داراب بیش از 5000دانش آموخته در مقطع کارشناسی به جامعه تقدیم کرده که تعدادی از آنان در ادارات مختلف داراب مشغول خدمت به مردم هستند . بنابراین می توان امیدوار بود که با کمک و همدلی اساتید دانشگاه ، خیرین و همه ی بخش های مختلف جامعه می نوانیم رکود را پشت سر گذاشته و دانشجویان را بیش از پیش حمایت کنیم و موجب رشد تعالی جامعه شویم .
عضو هبئت علمی مرکز ضمن حمایت از انجمن های علمی به عنوان بازوی توانمند فعالیت های فرهنگی تصریح کرد : انجمن های علمی در کنار اساتید می توانند با فعالیت های فرهنگی انگیزه و جذابیت برای دانشجویان ایجاد کرده و با تکیه بر آموزه های دینی و همچنین با درایت و همیاری مسیر پیشرفت و توسعه را در جامعه هموار کنند .
در این جلسه از دو تن از خیرین شهرستان به نام های غلام رضا معمار و فریدون نریمانی که در زمینه ی راهسازی و پیشرفت فضای فیزیکی مرکز کمک های زیادی کرده اند ، تقدیر و تجلیل به عمل آمد. در پایان این نشست از دانشجویان و دانش آموختگان برتر رشته های مختلف با اعطای لوح تقدیر تجلیل شد


شرکت کارکنان دانشگاه پیام¬نور مرکز استهبان در روز آراستگی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، کلیه کارکنان این مرکز به نظافت عمومی و آراستگی محیط کار پرداختند. کارکنان دانشگاه پیام نور استهبان سالی دو بار بر اساس دوره آموزشی (5s)که قبلا گذرانده¬اند به نظافت محیط کار و آراستگی آن می پردازند.
نظافت اداره باعث بهسازی و آراستگی در محیط کار و دستیابی به کیفیت عالی در محیط¬کاری میشود. اداره،تمیز و مرتب، کمیت کار باعث افزایش بهره وری و روحیه کارکنان و نظر ارباب رجوع را جلب کرده و دید مثبتی نسبت به اداره شما خواهد داشت.
5s سیستمی فکری و عملیاتی برای پیشگیری از اتلاف منابع, بهبود بهره¬وری و ارتقاء کیفیت است که از ۵ اصل تشکیل شده است که با اجرای این رویکرد می¬توان محیط پیرامون خود را پاکیزه¬تر, امن¬تر کرده و کارهای روزمره خود را ساده¬تر و رضایت بخش¬تر انجام داد.


در راستای بهره‌مندی مستضعفین و محرومین؛
به همّت بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز و در راستای کمک به محرومین جامعه، بسته های مواد غذایی و بهداشتی در شهرک های کم برخوردار شهر توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، جمعی از دانشجویان بسیجی این دانشگاه ، در سالروز ولادت حضرت علی(ع) ، با سرلوحه قرار دادن سنت آن امام همام و در راستای کمک به محرومین ، با حضور در شهرک های کم برخوردار ، به توزیع بسته های مواد غذایی و بهداشتی پرداختند.
میلاد حاجی زاده مسئول بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز گفت:این بسته های غذایی- بهداشتی با کمک خیرین جامعه تهیه شده است.
مسئول بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز ازعموم مردم و بویژه دانشجویان جهت مشارکت در این عمل خداپسندانه دعوت کرد. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما