چهارشنبه 30 خرداد 1397   18:07:05
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
استانها
1396/1/28 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب در دیدار با مدیران مرکز:
فعالیت اداری با عبادت خداوند متبرک می شود / همسویی با اهداف و برنامه های دانشگاه مهم ترین اصل است

.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر دیانت با عنوان اینکه فعالیت اداری با عبادت خداوند متبرک می شود، اقامه نماز جماعت را یکی از مهم ترین رسالت های مدیریتی دانست که در قرآن به ما توصیه شده و شرکت همه مدیران دانشگاه در نماز جماعت از برنامه های مهم دانشگاه در سال 96 عنوان کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب در دیدار با مدیران این مرکز افزود: توجه به عقاید و اصول مذهبی ، فرهنگی و دینی در کنار فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه در جهت رشد تمامی ابعاد شخصیتی کارکنان و دانشجویان دانشگاه تاثیر مثبت و سازنده خواهد داشت و مدیران می توانند در این زمینه پیشرو و الگو باشند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون دانشگاه پیام نور در زمینه حفظ ارزش های دینی و نهادینه سازی اصول اخلاقی و فرهنگی در بین دانشجویان و کارکنان پیشگام بوده و هدف مدیریت دانشگاه تداوم حفظ این ارزش ها و ایجاد فضای احترام و همدلی است.
دکتر دیانت با عنوان اینکه دوران تشویق و تنبیه گذشته است، اظهار داشت: مدیران بهترین الگو برای افراد زیر مجموعه خود و در نهایت دانشگاه هستند و می توانند در ترویج ارزش های دینی و تقویت پایه های علمی و پژوهشی دانشگاه نقشی مهم ایفا نمایند.
وی با اشاره به اهداف و خط مشی های دانشگاه گفت: مدیریت دانشگاه بر اساس درک متقابل فضای فعالیت را برای تمامی کارکنان فراهم خواهد کرد اما موفقیت و ارتقای دانشگاه در تمامی زمینه ها تنها با همسویی تمامی نیروها با اهداف و برنامه های میدریت جدید محقق خواهد شد .
وی بر لزوم تقویت حس مسئولیت پذیری در بین کارکنان تاکید کرد و اظهار داشت: زمانی که همه به شکل متحد و منسجم در تمامی امور هماهنگ با خط مشی های مدیریت دانشگاه گام بردارند، مشکلات در سیستم مدیریتی بسیار کاهش خواهد یافت.
وی از راه اندازی و احیای دو نشریه علمی در دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان هاب بین المللی باید مرکز تحقیقات علمی و پژوهشی باشد و چنانچه بتوانیم در مرکز تهران غرب با اهتمام ویژه در زمینه پژوهش و تحقیقات فعالیت کرده و دیگر نشریات علمی دانشگاه را نیز احیا نماییم، به قطب پژوهشی و بین المللی دانشگاه تبدیل خواهیم شد.
در این جلسه مدیران ستادی دانشگاه پیام نور مرکز تهران غرب نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد سال گذشته ، برنامه های خود را برای سال 96 اعلام کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما