دوشنبه 28 خرداد 1397   08:03:29
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
فرهنگی
1395/9/25 پنجشنبه
معاون دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور :
وجود نبی مکرم اسلام صلی الله علیه وآله ؛ بزرگترین مایه وحدت اسلامی است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور ضمن گرامیداشت هفته وحدت ؛ ایام ولادت با سعادت پیامبر رحمت و رسول خوبی ها وامام جعفر صادق« علیه السلام» را تبریک گفت.
حجت الاسلام  کریمی با بیان اینکه وحدت به معنای تمسک جمعی به «حبل الله » است و منادی وحدت و امت واحده شدن قرآن کریم است ، بیان داشت که هر کجا آوای تفرقه و اختلاف بین مسلمین و یا بین  مردم ما به گوش برسد باید اذعان کرد که خواسته شیاطین و دشمنان و برخلاف آموزه های اسلام وقرآن است.
رسول گرامی اسلام در حدیثی فرمودند :" ای مردم! برشما باد به جماعت و بپرهیزید از جدایی"
لذا حول محور وحدت بود که امیرالمؤمنین  علی علیه السلام در مقطعی از زمان سکوت کردند/  هم در راستای وحدت مسلمین و نیز ایثاربرای دفاع از اسلام /
وحدت بین برادران مسلمان در این برهه از زمان ازچنان  اهمیتی برخوردار است که در بیانات رهبر فرزانه انقلاب از آن به «مسأله ای استراتژیک»  یاد می شود.
در اندیشه های مقام معظم رهبری اتحاد مسلمانان و پرهیز آنان از اختلاف و تفرقه ، زمینه ای مساعد برای « ایستادگی جمعی در برابر زورگویی نظام سلطه » و « دفاع از منافع و حقوق ضایع شده ی جهان اسلام » می باشد.
 کریمی در پایان ضمن تبریک  این ایام به خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور،  اعلام داشت در راستای آشنایی بیشتر همکاران گرامی با مبانی قرآنی موضوع وحدت؛  برخی آیات وحدت در قرآن با شرح کوتاه  به تعداد 29 آیه متذکر و تقدیم می گردد.
والسلام علی من اتبع الهدی
جهت دریافت فایل آیات وحدت و شرح کوتاه  اینجاکلیک کنید.
فايل هاي مربوطه :
آيات وحدت مسلمين در قرآن (.rar2.43 MB

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما