يكشنبه 6 خرداد 1397   09:48:58
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
برگزیده ها
1395/9/30 سه شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم رونمایی از تلویزیون تعاملی:
تولید 4 هزار محتوای تلویزیون تعاملی توسط اساتید دانشگاه پیام نور/ تاسیس رشته های تصویری ضروری است

.

دکتر رستمی ابوسعیدی با عنوان اینکه در حال حاضر 4 هزار محتوای تلویزیون تعاملی توسط اساتید دانشگاه پیام نور تولید و کدگذاری شده است، اظهار داشت: تلویزیون تعاملی گامی بزرگ برای آغاز ارائه خدمات گسترده آموزشی به دانشجویان و مخاطبان دانشگاه پیام نور بوده و لازم است رشته هایی با گرایش تصویر و رسانه تصویب و از طریق سازمان سنجش معرفی شود تا مخاطبان دانشگاه ازمزایای آن بهره مند شوند.
رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم رونمایی از تلویزیون تعاملی به اقدامات وسیع دانشگاه پیام نور در ارائه خدمات آموزشی و ارتقای کیفی اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور در سال جاری با شعار « کلاس همراه، استاد همراه، کتاب همراه » اقدام به رونمایی از سامانه موبایل بوک ، شبکه آزمایشگاهی شاپنا و تلویزیون تعاملی نموده تا از این طریق و به هر نحو ممکن بتواند خدمات آموزشی و پژوهشی مطلوبی را به دانشجویان و متقاضیان ارائه نماید.
وی با اشاره به چاپ 200 جلد کتاب جدید در این دانشگاه گفت: تولید محتوای مورد نیاز دانشجویان یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه پیام نور است.
دکتر رستمی ابوسعیدی با عنوان اینکه در دهه فجر سال گذشته و هفته دولت،110 پروژه عمرانی افتتاح شد، از تکمیل 90 پروژه عمرانی دیگر در دهه فجر سال جاری خبر داد.
وی افزود: دانشگاه پیام نور طی چند سال اخیر ، توانسته تعداد شرکت های دانش بنیان را از 11 به 36 شرکت و مراکز رشد را از 5 به 27 مرکز افزایش دهد و با راه اندازی سامانه فن بازار در جهت تولید علم به ثروت و کارآفرینی گام بر می دارد.
وی دانشگاه پیام نور را دانشگاه محبوب مردم خواند و گفت: دانشگاه پیام نور مخاطب خاص خود را دارد چرا که در مرحله تکمیل ظرفیت 54 هزار نفر در مقطع کارشناسی و 35 هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد فراگیر ثبت نام نموده و این دانشگاه را برای تحصیل برگزیده اند.
رئیس دانشگاه پیام نور امضای تفاهم نامه های متعدد با سپاه پاسداران، وزارت صنعت و معدن، دانشگاه های خارجی و جذب کمک های خیرین را از دیگر اقدامات دانشگاه پیام نور برای بهبود وضعیت مالی و ارتقای آموزشی دانشگاه عنوان کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما