يكشنبه 3 تير 1397   01:55:28
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
برگزیده ها
1395/10/15 چهارشنبه
دکتر رستمی ابوسعیدی در نشست با تعدادی از روسای دانشگاه های هندوستان:
آمادگی دانشگاه پیام نور برای برگزاری دوره های کوتاه مدت حضوری و غیرحضوری بین المللی

.

دکتر رستمی ابوسعیدی با تاکید بر گسترش همکاری های مشترک بین دانشگاه پیام نور و دانشگاه های کشور هندوستان گفت: دانشگاه پیام نور با بهره گیری از شیوه های نوین می تواند خدمات گسترده ای را جهت آموزش زبان فارسی به متقاضیان ارائه نماید.
رئیس دانشگاه پیام نور در نشست با روسای دانشگاه های کشور هندوستان افزود: شیوه آموزش دانشگاه پیام نور به صورت تلفیقی است و با این شیوه می توانیم علاوه بر ارائه آموزش به صورت غیرحضوری، میزبان اساتید و دانشجویان کشور هندوستان برای دوره های کوتاه مدت به صورت حضوری باشیم.
وی با عنوان اینکه روابط دیرینه فرهنگی، 50 قرن ایران و هند را به هم پیوند داده است، از راه اندازی پژوهشگاه مطالعات ایران و هند در دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت:این دانشگاه به منظور بسط فعالیت ها در حوزه برون مرزی از هرگونه همکاری مشترک استقبال می کند.
دکتر رستمی ابوسعیدی با اشاره به توانمندی های 4 هزار عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه به عنوان یزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور آمادگی دارد تا درخصوص انجام طرح های پژوهشی مشترک و تبادل استاد و دانشجو ، همکاری نزدیکی با دانشگاه های هندوستان داشته باشد.
روسای دانشگاه های کشور هندوستان نیز با اشاره به عمق روابط فرهنگی ایران و هند و علاقه مندی دانشجویان و اساتید دانشگاه های این کشور به یادگیری زبان فارسی، بر همکاری مشترک با دانشگاه پیام نور تاکید کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما