يكشنبه 6 خرداد 1397   09:59:55
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
آموزش
1395/8/1 شنبه
سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل خبر داد:
برگزاری نشست راهبردی مدیران مراکز بین الملل و روسای مراکز بین الملل داخل

.

دکتر میرزایی گفت: نشست راهبردی مدیران مراکز بین الملل و روسای مراکز بین الملل داخل با حضور دکتر رستمی ابوسعیدی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل افزود: در این نشست که با هدف توسعه و ارتقاء فعالیت های برون مرزی و بین الملل داخلی دانشگاه پیام نور برگزار شد، رئوس دیپلماسی علمی و سیاستگذاری کلان دانشگاه در حوزه بین الملل توسط دکتر رستمی ابوسعیدی ریاست دانشگاه تبیین گردید.
وی تصریح کرد: در این نشست همچنین ضمن اشاره به اهمیت نقش مراکز بین الملل در دوره پسا برجام در تحقق دیپلماسی علمی جمهوری اسلامی ایران، بر تقویت حوزه بین الملل به عنوان رویکرد اصلی توسعه دانشگاه تاکید شد و مدیریت عالی دانشگاه حمایت همه جانبه خود را از اقدامات و فعالیت های مراکز بین الملل به منظور تحقق اهداف و برنامه های پیش روی این مراکز اعلام کرد.
گفتنی است، در این جلسه  روسای مراکز بین الملل داخل ضمن تشریح فعالیت های خود راهبردها، توانمندی ها و مشکلات مراکز خود را ذکر نموده و مقرر شد روش های جدید در حوزه جذب دانشجو بررسی و با برنامه ریزی استراتژیک سازه اصولی برای فعالیت بیشتر این مراکز تدوین شود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما