سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   05:40:16
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/5/20 شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب در نشست با انجمن های علمی دانشجویی؛
نقش پررنگ دانشجویان در تسریع امور فرهنگی/ ضرورت مشارکت حداکثری دانشجویان در فعالیت ها

.رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب در جمع اعضای انجمن های علمی-دانشجویی دانشگاه با عنوان اینکه مشارکت دانشجویان نقش موثری در تسریع امور فرهنگی و در ایجاد انگیزه و امید در جامعه دارد، برلزوم مشارکت حداکثری دانشجویان در فعالیت ها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر اورکی با بیان این که دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با داشتن اعضای علمی برجسته و سرآمد، کارکنان ساعی و توانا و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در رشته های روانشناسی، تربیت بدنی، جغرافیا، سایت های رایانه ای و دیگر زمینه ها، بعنوان یک برند در میان سایر مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور شناخت می شود، افزود: انجمن های علمی- دانشجویی با برقراری ارتباط با انجمن ها و کانون های علمی-دانشجوی سایر دانشگاه ها می توانند برای معرفی هر چه بهتر پتانسیل ها و ظرفیت های دانشگاه به منظور همکاری با محققان و پژوهشگران نقشی برجسته ایفا کنند.
وی گفت: برگزاری برنامه های فراگروهی و مشترک با سایر دانشگاه ها می تواند موجب هم گرایی، دوستی و روحیه وحدت میان دانشجویان گروه های علمی مختلف و از همه مهمتر خلق ایده و نوآوری شود.
عضو علمی دانشگاه پیام نور به مسیر دانشگاه ها که به سمت نسل چهارم با ماهیت فرصت سازی، کارآفرینی و تولید ثروت پیش می رود اشاره کرد و افزود: دانشجویان باید همزمان با تحصیل بتوانند برای خود و دیگران کارآفرین باشند، باید بدانند در هر رشته چگونه ایده ها خلق، پرورش و سرانجام به عرصه کارآفرینی می رسد.
وی با اشاره به موفقیت های دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور با پتانسیل و ظرفیت های علمی وسیعی که دارند می توانند در حوزه های مختلف وارد شده و به موفقیت برسند.
دکتر اورکی در پایان ضمن اعلام حمایت از فعلیتهای فرهنگی دانشجویی خاطر نشان کرد: یکی از کارهایی که دانشگاه صرف نظر از مشکلات موجود باید انجام دهد ایجاد انگیزه و امید در جامعه است و برای این مهم فرهنگ سازی روحیه امید و تعهد به کشور و میهن دوستی همراه با کار گروهی نیاز است و ما جامعه دانشگاهی می توانیم همه با هم برای تحقق این هدف اهتمام ورزیم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ