جمعه 27 مهر 1397   23:59:40
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1395/8/4 سه‌شنبه
دکتر عسگری در نشست با اساتید؛
تقویت روحیه امید و نشاط در دانشجویان دانشگاه پیام نور و امیدوار نمودن ایشان به آینده بهتر جزو مهمترین وظایف همه ماست

.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در سال تحصیلی جدید نشست هم اندیشی و تبادل نظر با حضور دکتر سهراب عسگری رییس دانشگاه، اساتید و اعضای هیات علمی برگزار شد .
دکتر عسگری از ضرورت معرفی بهتر دانشگاه پیام نور و دستاوردهای آن به دانشجویان سخن گفت و با اشاره به آمارهای مستند وزارت علوم در خصوص قبولی بسیاری از دانش آموختگان پیام نور در مقاطع دکتری و ارشد دانشگاههای طراز اول کشور و نیز کیفیت بالای آموزش در این دانشگاه، عنوان کرد : تقویت روحیه امید و نشاط در دانشجویان دانشگاه پیام نور و امیدوار نمودن ایشان به آینده بهتر جزو مهمترین وظایف همه ماست و اساتید محترم باید بکوشند با ارائه مباحث سودمند مرتبط با دروس، حضور منظم در جلسات درسی، تقویت هرچه بیشتر بنیه علمی خود، تدریس با کیفیت بالای محتوای کتب آموزشی و تربیت نسل پویا و فعال دانشجو، علاوه بر کمک به محقق شدن اهداف متعالی آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور، به رسالت خود در پیشرفت کشور و تربیت نیروی متخصص و متعهد نیز عمل نمایند.
در این نشست که حجت الاسلام علیزاده مسئول نهاد رهبری، دکتر کرمی سرپرست معاون آموزشی،رحیمی مسئول حراست دانشگاه و تعدادی از مدیران بخشهای آموزشی، اداری و پژوهشی دانشگاه نیز حضور داشتند، حجت الاسلام علیزاده با بیان حدیث معروف حضرت امیرالمومنین (ع) با مضمون " اوصیکم عباد ا... و نفسی بتقوا ا... و نظم امرکم " ، به تشریح و تفسیر این حدیث شریف پرداخت و همگان را به رعایت نظم در کارها سفارش و در خصوص برگزاری کلاسهای درسی و روحیات دانشجویان مطالبی را بیان نمود.
در ادامه دکتر کرمی سرپرست معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز با بیان مطالبی در خصوص شیوه های نوین ارزشیابی اساتید، نکاتی را در خصوص مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور متذکر شد و در خصوص برگزاری منظم و مرتب جلسات درسی بویژه دروس عملی و کارگاهی توضیحاتی داد و افزود : یکی از راههای جذب دانشجو در این مجموعه تعامل مناسب و مؤثر با دانشجوست و رسالت عمده اساتید الگودهی صحیح رفتاری به دانشجویان متناسب با شان و منزلت دانشگاه پیام نور میباشد.
در پایان رحیمی مسئول حراست و اصغری مسئول برنامه ریزی درسی دانشگاه ، توضیحاتی پیرامون مسائل مربوط به حوزه خود به اساتید ارائه دادند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ