پنجشنبه 4 بهمن 1397   06:33:09
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/2/25 سه‌شنبه
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور در بازدید از زیرساختهای پژوهشی دانشگاه پیام نور گیلان:
لزوم بهره مندی حداکثری از ظرفیت های پژوهشی در قالب شرکت های دانش بنیان

.

دکتر کریمی ضمن بازدید از زیر ساخت ها و پتانسیل های پژوهشی و تجهیزاتی مراکز و واحدهای دانشگاه در استان گیلان با اشاره به وجود برخی ویژگی های منحصر بفرد در مراکزی نظیر رشت، رودسر و تالش بر لزوم بهره مندی حداکثری از ظرفیت آنها در عرصه های پژوهشی و نوآوری در قالب شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور با رویکرد کارآفرینی و ثروت آفرینی تاکید کرد.
معاون پژوهش و فناوری با اشاره به راه اندازی مراکز نوآوری و رشد استان، کیفیت گرایی، بازنگری و ساماندهی مراکز و واحدها را در زمره برنامه های اساسی دانشگاه عنوان کرد.
وی تصریح کرد: توسعه روز افزون دانشگاه پیام نور با همکاری، همدلی و همزبانی خانواده بزرگ این دانشگاه دور از دسترس نیست و با اهتمام ویژه می توانیم بسترهای اعتلای دانشگاه را فراهم آوریم.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور با اشاره به دیگر پتانسیل های استان گیلان افزود: با توجه به ظرفیت هایی نظیر؛ گردشگری، دریا، جنگل و محصولات خاص منطقه نظیر چای می توانیم با استفاده از این ظرفیت ها، اقدامات بزرگی در قالب شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور با رویکرد کارآفرینی و ثروت آفرینی انجام دهیم.
در ادامه دکتر صادقی رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان نیز گفت: خوشبختانه با رویکردهای مطلوب پژوهشی دانشگاه در سطح مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان، شاهد راه اندازی مراکز کارآفرینی و نوآوری در جهت توسعه و جذب سرمایه گذاری برای دانشگاه پیام نور هستیم.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ