يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   11:14:28
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/8/15 سه‌شنبه
امام جمعه ارومیه تاکید کرد:
نقش موثر دانشگاه پیام نور در تبیین آموزه های دینی و فرهنگی

.

دکتر کامران جباری رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی با حجت السلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حجت السلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، دانشگاه پیام نور را یکی از ارگانهای تاثیر گذار دانست و گفت:با توجه به بالا بودن کیفیت آموزشی در دانشگاه پیام نور، خوشبختانه شاهد درخشش دانشجویان این دانشگاه در عرصه های مختلف علمی هستیم.
وی افزود:دانشگاه پیام نور می تواند نقشی ویژه در تبیین آموزه های دینی و فرهنگی دانشجویان داشته باشد و با تربیت دانشجوی نخبه و متعهد می توانیم شاهد رشد جامعه در عرصه های گوناگون باشیم.
دکتر کامران جباری رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی نیز گفت: تیم جدید مدیریتی دانشگاه با تلاش شبانه روزی تلاش می کند جایگاه دانشگاه پیام نور را بیشتر از گذشته ارتقا دهد .
وی در ادامه گفت:با توجه به بالا بودن ظرفیت علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور، با بهره گیری از خرد جمعی و برنامه ریزی و تلاش می توان بیش از گذشته  برای جامعه و خانواده ها منشا خیر بود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ