جمعه 30 فروردين 1398   03:32:45
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/6/24 شنبه
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز:
کارآمدی دانشگاه پیام نور در معرفی نخبگان علمی و پژوهشی به جامعه علمی کشور اثبات شده است

.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز با تاکید بر کارآمد بودن دانشگاه پیام نور در معرفی نخبگان علمی و پژوهشی به جامعه علمی کشور اظهار داشت: تحقیق و پژوهش زمینه ساز شکوفایی استعدادها و خلاقیت های دانشجویان است و خوشبختانه دانشگاه پیام نور این زمینه را برای همگان مهیا کرده است و کارآمدی و توانمندی این دانشگاه در معرفی بهترینهای علمی و پژوهشی اثبات شده است.
مهندس عربشاهی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز و هیات همراه در دیدار با مسئولان دانشگاه پیام نور استان، توسعه و تجهیز دانشگاه پیام نور البرز را در توسعه علم و فناوری استان مهم خواند و در پایان این بازدید در خصوص تخصیص اعتبار و کمکهای عمرانی به دانشگاه قول مساعد داده وافزود: می توان از طریق رایزنی با سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری به بخشهای آموزشی و پژوهشی آموزش عالی برای تکمیل بخشهای فیزیکی و عمرانی دانشگاه کمک کرد.
همچنین دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در این دیدار از عملکرد دانشگاه پیام نور در سال گذشته و شش ماهه نخست سالجاری و به وِیژه میزبانی هفته پژوهش سال96 سخن گفت و تصریح کرد : دانشگاه پیام نور در سال گذشته با تلاش و همت همه بخش ها و مدیریت های خود توانست موفقیت های بسیار خوبی کسب نماید و در بیشتر مسابقات و برنامه های کشوری موفق به کسب رتبه برتر شد .
وی در ادامه توضیح داد : با توجه به برنامه های استراتژیک سازمان مرکزی دانشگاه و تعیین بودجه سال جاری براساس درآمدهای دانشگاه انتظار می رود که با ایجاد تعامل بیشتر میان دانشگاه،سازمان برنامه و بودجه ،استانداری و سایر دستگاههای اجرایی استان در جهت توسعه کیفی و تکمیل پروژه های در دست دانشگاه و همچنین آموزش و پژوهش استان گام برداریم .
رئیس دانشگاه ادامه داد:با توجه به وجود زیرساخت های مناسب و پرسنل اداری و علمی مجرب و تعدد رشته های این دانشگاه ،دانشگاه پیام نور استان میتواند نقش بسزایی در توسعه علم و فناوری و حل مشکلات صنعت استان به صورت عملیاتی داشته باشند.
گفتنی است مسئولان ضمن حضور در آرامگاه شهدای گمنام،ازآزمایشگاهها و کارگاهها، پروژه های عمرانی،مرکز نوآوری دانشگاه و امکانات فرهنگی و ورزشی دانشگاه پیام نور استان البرز بازدید کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ