سه‌شنبه 1 آبان 1397   05:05:26
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1396/6/20 دوشنبه
در دانشگاه پیام نور اوز برگزار شد
برگزاری سمینار حقوق خانواده در دانشگاه پیام نور اوز

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز ، به همت انجمن روانشناسی خانه فرهنگ اوز و با همکاری انجمن علمی روانشناسی دانشگاه پیام نور اوز ، سمینار کاربردی حقوق خانواده و ازدواج با حضور گلاره کاظمی، استاد دانشگاه های پیام نور، جهاد دانشگاهی و دانشگاه پژوهشی استانداری  و جمع  کثیری از همشهریان علاقمند،  برگزار گردید.

کاظمی که بیش از صد سمینار روانشناسی و اجتماعی را در کارنامه خود دارد  با عناوین مختلفی چون : مهریه  ، طلاق، تدلیس در ازدواج ،حقوق اجتماعی، حقوق کودک ،کودک متعادل، ازدواج موفق، اختلالات جنسی  در ازدواج ، حقوق خانواده،  خودشناسی و ... می باشد خانواده ها را با زبانی مسلط و شیوا همراهی کرده است.

وی گفت:آنچه مهم است، شناسایی حد و مرزهای زندگی زناشویی ایست  و باید ها نبایدهایی که در این راه ، زوجین می بایست مد نظر قرار دهند تا زندگی، مسیر سعادت و آرامش بیشتری را در پیش بگیرد.هدف از برگزاری چنین سمینارهایی بهبود کیفیت و روند زندگی ، ساماندهی روابط اجتماعی و کاهش اختلافات خانواده هایی ایست  که بی گمان در جامعه کنونی  و با این شیوه زندگی با آن ، دست به گریبان هستند و ازدواج های ناموفق یکی از پارامترهایی ایست که  در تربیت فرزندان نقش به سزایی خواهد داشت. روابط زوجین، می بایست دارای محدودیت هایی باشد و این روابط در بیرون از منزل شیوه  و اصول خود را دارد که با شناخت آن، می توان به بنیاد خانواده ها کمک شایانی نمود.سکوت در مقابل پرخاشگری نوجوانان از بابت قرار گرفتن در سن خاص و حساس نوجوانی و دنبال نمودن یک رهیافت علمی تربیتی ، جهت جلوگیری از عواقب طرد شدن آنان از هسته خانواده،  می بایست در کانون توجه خانواده ها ، قرار بگیرد.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ