پنجشنبه 4 بهمن 1397   06:36:31
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/2/26 چهارشنبه
با حضور مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور:
نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی مراکز و واحدهای خراسان رضوی

.

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با حضور مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور کشور، معاون فرهنگی و اجتماعی هیات همراه و مدیران ستادی در مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمد محسن صدر در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی مراکز و واحدهای خراسان رضوی که در آستانه 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی در مشهد برگزار شد افزود: امروز مدیران روابط عمومی به عنوان پیشانی اطلاع رسانی دستاوردهای دانشگاه وظیفه ای خطیر و حساس را به دوش می کشند.
مدیرکل روابط عمومی پیام نور کل کشور افزود: در تمامی 500 مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در سطح کشور با تمامی چالش ها و با تدبیر و درایت همکاران، اقدامات سترگ و ارزش آفرینی انجام می شود که اگر به درستی اطلاع رسانی نشود تاثیر گزار و هم افزا نخواهد بود.
مهندس صدر با اشاره به تلاش همکاران روابط عمومی در سطح کشور افزود: پیوند ناگسستنی میان همکاران و مدیران فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور وجود دارد که اگر به خوبی هدایت شود قطعا دو بال قدرتمند دانشگاه خواهند بود.
دکتر داوریار رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی نیز در ابتدای این نشست افزود: نگاه ویژه ای را از ابتدای حضور در مسند مسئولیت، به حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی داشته ایم و ماحصل تلاش مدیران روابط عمومی در مراکز و واحدهای استان افزایش جذب 30 و 37 درصدی دانشجو در دو سال اخیر بوده است.
دکتر داوریار با اشاره به سیاست دانشگاه در خصوص درامدزایی گفت: خود را موظف به حرکت در چارچوب سیاست های ریاست عالیه دانشگاه و هیات رییسه در خصوص درآمدزایی و صرفه جویی می دانیم و از مدیران محترم روابط عمومی هم خواهشمندیم به عنوان بازوی قدرتمند دانشگاه یاریگر ما باشند.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از 24 مدیر روابط عمومی مراکز و واحدهای استان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ