جمعه 30 فروردين 1398   03:29:29
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار
1397/6/25 يكشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز تاکید کرد:
استفاده از ظرفیت خیرین برای راه اندازی مراکز مهارت آموزی در دانشگاه پیام نور

.

دکتر زمانی بر استفاده از ظرفیت خیرین برای راه اندازی مراکز مهارت آموزی در دانشگاه پیام نور تاکید کرد و گفت: اشتغال یکی از مسائل مهمی است که دغدغه اصلی اکثر فارغ التحصیلان دانشگاه هاست و دانشگاه پیام نور در اقدامی نوین درصدد برگزاری دوره های مهارت آموزی برای دانشجویان است و استفاده از ظرفیت و کمک های ارزشمند خیرین در این زمینه می تواند بسیار راهگشا باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز گفت: سنگ بنای دانشگاه پیام نور در بدو تاسیس به همت و تلاش ارزنده خیرینی بوده است که هم اکنون نیز به عنوان بانیان اصلی و هیات موسس، این دانشگاه را یاری می رسانند.
وی ضمن ارج نهادن به تلاش های ارزنده خیرین در تامین نیازهای دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم گفت: دانشگاه پیام نور، دانشگاهی مردمی است که توانسته تاکنون عدالت آموزشی را در سراسر کشور و حتی در مناطق کم برخوردار برقرار کند و بسترهای ادامه تحصیل را برای تمامی جوانان جویای علم فراهم آورد.
وی تصریح کرد:بدون شک کمک خیرین دانشگاه ساز در تحقق این امر بر کسی پوشیده نبوده و هنوز هم این دانشگاه خود را مدیون و نیازمند کمک های بی دریغ این انسانهای شایسته می داند.
وی حضور دکتر حافظی رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز را در دانشگاه پیام نور به فال نیک گرفت و گفت: امید که به برکت مبارکی قدوم خیرین در این دانشگاه بتوانیم گام های بسیار ارزشمندی در این زمینه برداریم .
دکتر حافظی رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز نیز با عنوان اینکه کارفرهنگی کار خداست گفت: هر که با خدا معامله کند برکات بسیاری در زندگی خواهد داشت و امید که با همکاری و همدلی بیشتر بتوانیم در این امر مقدس پیشگام باشیم.
در پایاین اینجلسه مقرر شد، با کمک دکتر حافظی و تمهیدات دانشگاه، هر چه سریعتر مجمع خیرین دانشگاه یار تشکیل شود تا از این طریق از ظرفیت خیرین در سراسر کشور برای تعالی دانشگاه پیام نور استفاده شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ