جمعه 3 اردیبهشت 1400   06:30:48
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فناوری و پژوهش
1399/10/3 چهارشنبه
همزمان با پایان هفته پژوهش؛
پژوهشگران و کارمندان برتر دانشگاه پیام نور معرفی شدند

.

  ردیف منطقه استان بخش علمی نام و نام خانوادگی امتیاز  
  1 منطقه یک تهران علوم انسانی شبيري سيد محمد 137.59  
  2 تهران علوم انسانی فرج اللهي مهران 118.93  
  3 تهران علوم پایه كريمي محمدعلي 82.22  
  4 تهران فنی مهندسی و کشاورزی صادقيان رامين 66.46  
5 منطقه دو گیلان علوم انسانی رضائي صوفي مرتضي 46.58  
6 مازندران علوم انسانی ترخان مرتضي 50.49  
7 مازندران علوم پایه قاسمي اشرف اسادات 35.1  
8 گلستان فنی مهندسی و کشاورزی صفاهاني لنگرودي عليرضا 60.41  
9 منطقه سه آذربایجان شرقی علوم انسانی رضاقلي فاميان علي 43.93  
10 آذربایجان غربی علوم انسانی آيدنلو سجاد 85.7  
11 زنجان علوم پایه وصالي اسماعيل 318.96  
12 آذربایجان غربی فنی مهندسی و کشاورزی خليلي معروف 80.57  
13 منطقه چهار مرکزی علوم انسانی پورابراهيم شيرين 36.04  
14 همدان علوم انسانی واشقاني فراهاني ابراهيم 33.41  
15 قزوین علوم پایه رجبي فاطمه 53.35  
16 قزوین فنی مهندسی و کشاورزی قياسي حيدر 63.64  
17 منطقه پنج ایلام علوم انسانی اميدي نبي 48.29
18 کردستان علوم انسانی احمدي يعقوب 83.58
19 ایلام علوم پایه نيك سرشت احمد 48.72
20 کرمانشاه فنی مهندسی و کشاورزی فرشادفر محسن 40.55
21 منطقه شش اصفهان علوم انسانی حلبيان اميرحسين 99.2
22 یزد علوم انسانی ذبيح نيا عمران آسيه 58.58
23 چهارمحال و بختیاری علوم پایه حساميان غلام رضا 141.95
24 اصفهان فنی مهندسی و کشاورزی ابوالفضل باغباني آراني 41.53
25 منطقه 7 فارس علوم انسانی رستگار احمد 82.04  
26 فارس علوم انسانی محمودي سيروس 34.69  
27 فارس علوم پایه سجادي خواه سيد سجاد 62.36  
28 فارس فنی مهندسی و کشاورزی كشاورز مرضيه 61.18  
29 منطقه 8 کرمان علوم انسانی ويسي هادي 45.77  
30 کرمان علوم انسانی حكيمي ايمان 43.28  
31 کرمان علوم پایه بهشتي امير خسرو 43.06  
 
ردیف منطقه استان بخش علمی نام و نام خانوادگی امتیاز
32 منطقه 9 خراسان رضوی علوم انسانی صابري فر رستم 60.52
33 سمنان علوم انسانی منصوره نیکوگفتار عظیم 40.02
34 خراسان رضوی علوم پایه حكيمي محمد 91.26
35 خراسان رضوی فنی مهندسی و کشاورزی امين زاده حامد 84.78
35 منطقه 10 خوزستان علوم انسانی ويسي الخاص 40
36 خوزستان فنی مهندسی و کشاورزی كرمي مقدم مهدي 39.64

پژوهشگران دانش آموخته و کارمند برتر
ردیف استان نام عنوان انتخابی
1 کرمانشاه بصیرت نرجس دانش آموخته برتر
2 سازمان مرکزی- معاونت فرهتگی دانشجویی مصطفی باغدارنیا کارمند برتر
3 سازمان مرکزی- معاونت پژوهش و فناوری فاطمه جمشیدی کارمند برتر
4 سازمان مرکزی- معاونت آموزش شهره بیات کارمند برتر
5 قشم جمیله زارع پیرحاجی کارمند برتر
6 گلستان اکبر شربتی کارمند برتر
7 ایلام مراد مرادی مقدم کارمند برتر

اسامی فناوران و کارآفرینان و مجریان طرح برتر
ردیف نام ونام خانوادگی عنوان وضعیت همکاری با دانشگاه
1 دکتر صادق رحمتی فناوران برتر هیات علمی استان فارس
2 دکتر وحید توللی فناوران برتر هیات علمی استان فارس
3 دکتر امین فرهنگ فر کارآفرین برتر هیات علمی استان فارس
4 دکتر امین میرزاخانی کارآفرین برتر هیات علمی استان چهارمحال و بختیاری
5 خانم فرزانه عقیلی کارآفرین دانشجوی استان یزد
6 دکتر صدیقه واعظی فر طرح برتر استان اصفهان
7 دکتر غلامرضا امینی‌نژاد طرح شایسته تقدیر استان بوشهر
8 دکتر حیدر جهانبخش طرح شایسته تقدیر استان تهران
 


برترین حوزه آزمایشگاه‌ها
ردیف استان نام عنوان انتخابی
1 تهران شهریار غفوری مدیر برتر آزمایشگاه‌ها
2 کرمان دکتر مهدیه محمدی مدیر برتر آزمایشگاه‌ها
3 مازندران دکتر سید امین سیدی مدیر برتر آزمایشگاه‌ها
4 بوشهر دکتر نرگس مقدسی خیر همیار آزمایشگاه‌ها

نشریات برتر
ردیف نام ونام خانوادگی نام نشریه سمت
1 حسین زارع پژوهش در یادگیری آموزشگاهی و مجازی سردبیر
2 محمدرضا سرمدی مدیرمسئول
3 محمدحسن صیف مدیر داخلی
2 محمدرضا لطفعلی پور پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی سردبیر
هادی غفاری مدیرمسئول
علی یونسی مدیر داخلی

مولفین کتاب مقدمه ای بر مکتب سلیمانی: دکتر علیرضا پارسا نماینده مولفین

ارتقا یافتگان به مرتبه استادی
ردیف استان نام رشته آموزشی
1 تهران خدیجه دیده بان افشرد شیمی آلی
2 تهران مصطفی طالشی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
3 تهران علی محمد پشتدار زبان و ادبیات فارسی
4 مشهد علیرضا اکبری شیمی معدنی
5 کرج حمید سعیدیان شیمی آلی
6 تهران سیدعلی علم الهدی فلسفه و کلام اسلام
7 تهران بلقیس روشن زبان شناسی همگانی

اعضای هیات علمی دانشگاه مندرج در  فهرست دو درصد برتر دانشمندان دنیا
ردیف نام و نام خانوادگی رشته تحصیلی استان محل خدمت
1 زرین اسحاقی شیمی تجزیه خراسان رضوی
2 حجت ویسی شیمی آلی کرمانشاه
3 حسن کرمی شیمی تجزیه زنجان



پژوهشگران فعال در حوزه پیشگیری از کرونا
ردیف نام و نام خانوادگی استان محل خدمت
1 علی اکبر ملکی راد مرکزی
2 رضا رسولی شربیانی قزوین

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر