یکشنبه 29 فروردین 1400   19:56:34
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1399/12/12 سه‌شنبه
دکتر ناجی در اختتامیه جشنواره کشوری رویش:
جشنواره رویش؛ بستری برای حضور دانشجو در جامعه

.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: جشنواره کانون های فرهنگی، دینی، مذهبی و هنری دانشجویان دانشگاه پیام نور با عنوان رویش پس از فراز و نشیب های مختلف ، چهارمین دوره خود را نیز با افتخار به پایان رساند.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدهادی امین ناجی پیش از ظهر امروز در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره کشوری رویش دانشگاه پیام نور  افزود: حضور مخاطبان بی شمار و آثار متعدد در این جشنواره فراز و قله ای شکوهمند است و حضور کنشگران فرهنگی که همواره سرشار از عشق و شعور و نشاط بوده اند ، فرودی دلنشین است که امروز همه آن شعور و نشاط را در فضای مجازی می توان دید. .
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه این ندیدن یکدیگر فرودی است که در پی بیماری کرونا رخ داده تاکید کرد: فراز آن انقدر بزرگ است که نیازمند تعظیم و به احترام آن به پا خواستن است.
وی با بیان اینکه به همت یکایک برنامه ریزان، مجریان و سیاستگذاران این عرصه احترام می گذاریم یادآور شد: در آغاز راه، این جشنواره با فشار فراوان رویدادی مجازی روبرو شدند اما تدبیر آنها فشار را تبدیل به فرصتی بی بدیل کرد.
وی با بیان اینکه رویش چهارم که در استان اصفهان و دانشگاه پیام نور اصفهان در حال مراسم پایانی است، جشنواره ای است که مآمن کنشگران فرهنگی دانشگاه است، عنوان کرد: این جشنواره معمولا رقابتگاه دانشجویان فعال عرصه های مختلف دانشگاهی و جایگاه تمرین کار فردی و جمعی است که آنها را در آینده ای نه چندان دور، وارد بدنه مدیریتی می کند.
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: این جشنواره همواره دنبال تقویت بعد فردی و جمعی دانشجویان بوده و ما‌ موظف هستیم نیازمندی های این دانشجویان را تامین کنیم تا آنها بتوانند نسبت به ارائه طرح های خلاقانه در این عرصه اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه این جشنواره مامن کنش گرانی است که علاوه بر کنش گری علمی به صفت کنش گری فرهنگی متصل شده اند، خاطر نشان کرد:  جشنواره رویش بستری برای حضور دانشجو در جامعه بوده که رسالت اصلی دانشگاه است و دانشگاه پیام نور با گستره ملی و مخاطبان برخواسته از متن جامعه وظیفه ایجاد فضایی با تلاش همدلانه فردی و جمعی را به عهده دارد و ما برای ایجاد چنین فضایی وظیفه داریم با رویکرد افزایش مشارکت این فضای مناسب را فراهم آوریم.
ناجی گفت: دانشگاه پیام نور اصفهان توانست علیرغم حضور فیزیکی دانشجویان با تشکیل شبکه های مجازی متعدد با گستره عظیم، مخاطبان خوبی را جذب کند که سال گذشته ۱۳۰۰ اثر و ۹۰۰ نفر و امسال به بیش از ۲۴۰۰ اثر و ۱۰۰۰ نفر فزونی یافت.
وی افزود: این اعداد هر چند شور انگیز و زیباست اما تا حد انتظار مطلوب متناسب با جمعیت دانشجویی ۱۴۰۰ نفره فاصله فراوانی داریم.
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور تاکید کرد: من به عنوان مسئول حرکت فرهنگی از میزبان سال آینده استدعا دارم که علاوه بر افزایش مشارکت نسبت به اهداف جشنواره پنجم اقدام نماید.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر