برگزیده ها

1402/2/12 سه‌شنبه
پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت گرامیداشت روز معلم و استاد
دکتر ابراهیم تقی زاده، رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی دوازدهم اردیبهشت ‌ماه روز بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت

.

 به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام رئیس به شرح زیر است:
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
دوازدهم اردیبهشت، سالروز شهادت معلمِ شهید، مرتضی مطهری و روز بزرگداشت مقام معلم را بر همه معلمان و استادان فداکار تبریک عرض میکنم.
اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید مطهری اهتمام می ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.
بدون تردید همت تلاشگران گمنام عرصه تعلیم و تربیت یعنی استادان فرهیخته و معلمان عالی‌قدر نقش مهمی در دانایی، شکوفایی و تعالی جامعه و فراهم کردن شرایط لازم و بستر مناسب برای تکوین حیات طیبه انسانی دارد.
 اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام استاد شهید مرتضی مطهری، این فرصت را غنیمت شمرده، فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت مقام شامخ استاد را به جامعه فرهیخته دانشگاهی کشور بویژه استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه مردمی پیام نور بعنوان مولود انقلاب اسلامی که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی رهنمون ساخته و رسالت خطیر تبیین و ترویج دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اقصی نقاط میهن اسلامی عهده دار است تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در پناه خداوند متعال، در تربیت و تعلیم فرزندان عزیز و آینده سازان میهن عزیزمان ایران، همواره موفق، پیروز و سربلند باشید.
                                                                                                                                         ابراهیم تقی زاده
                                                                                                                                      رئیس دانشگاه پیام نور

 

 
امتیاز دهی