برگزیده ها

1403/2/16 یکشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور مطرح کرد:
اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور برای پذیرش دانشجویان تعلیقی و اخراجی دانشگاه های آمریکایی

.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به فعالیت مراکز بین الملل این دانشگاه، از آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان اخراج شده آمریکایی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به برخورد تند و خشن پلیس آمریکا با دانشجویان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم غزه و نیز دستگیری جمع زیادی از دانشجویان و اساتید آزادیخواه آمریکایی، دانشگاه پیام نور آمادگی بورسیه و پذیرش این دانشجویان را در مراکز فعال بین الملل این دانشگاه در اقصی نقاط جهان دارد.
دکتر تقی زاده همچنین افزود؛ دانشگاه آمادگی دارد ضمن آموزش زبان فارسی به این دانشجویان در رشته مطابق با تحصیل دانشجویان آمریکایی شرایط ادامه تحصیل آنان را فراهم نماید.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به بسترهای مناسب الکترونیکی دانشگاه پیام نور گفت؛ دانشگاه پیام نور با امکانات آموزش الکترونیکی و بهره مندی از آموزش مجازی نیز میتواند این دانشجویان را بورسیه تحصیلی نموده و در رشته هایی که در مراکز بین الملل و مراکز داخلی دائر است در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجویان آمریکایی تعلیق شده را تحت آموزش قرار دهد.
دکتر تقی زاده در پایان با اشاره به هماهنگی های بعمل آمده با رئیس مرکز امور بین الملل و نمایندگی های فعال دانشگاه در کشورهایی چون ؛ کانادا، آلمان، امارات و دیگر کشورها، گفت : دانشگاه پیام نور این دانشجویان را با همان شرایطی که در کشور خودشان تحصیل می کردند پذیرش کرده و تسهیلات و امکانات تحصیل در اختیارشان قرار خواهد داد.

 
امتیاز دهی